Kotły zgazowujące na drewno z ręcznym ładowaniem

Kotły zgazowujące drewno ładowane ręcznie, zagwarantują Państwu jedne z najniższych kosztów ogrzewania za rozsądną cenę. Jeśli wymienisz stary kocioł, możesz również otrzymać dopłaty do nowego kotła.

Kocioł jest łatwy w obsłudze. Posiada sprawność do 90,2%, mieści się w 5 klasie emisji i spełnia warunki ekoprojektu.

Dużą zaletą tego kotła jest obszerna komora załadowcza. Zapewnia ona optymalną ze względu na koszty i ochronę środowiska częstotliwość dokładania paliwa.

Wiemy, że wybór kotła na zgazowanie drewna ze zdjęcia może się wydawać ryzykownym pomysłem, dlatego można zajrzeć do salonów i referencyjnych kotłowni, gdzie dotykasz kotła i ustalasz bezpośrednio ze sprzedawcą jakiego rodzaju kotła potrzebujesz .

Jeśli podoba Ci się pomysł, że przyjdziesz do ogrzanego domu bo twój kocioł i sam rozpali i poda sobie paliwo  to sprawdź nasze kotły automatyczne.

Wiemy jakie problemy związane z ogrzewaniem muszą rozwiązać nasi klienci, tutaj odpowiadamy na te najczęstsze pytania.

Kocioł na drewno z ładowaniem ręcznym
A+
 • Ekoprojekt

Kocioł zgazowujący drewno z ręcznym ładowaniem ma sprawność do 90,2%, jest przyjazny dla środowiska i ma niewielki rozmiar, ale dużą komorę ładunkową.

 • Paliwo

  Suche drewno

 • Moce

  16 kW
  20 kW
  25 kW

Od 41 190 EUR bez DPH
Kocioł na drewno z ręcznym załadunkiem
A+
 • Ekoprojekt

Kocioł zgazowujący drewno z ręcznym załadunkiem ma sprawność do 90,5%, jest ekologiczny i posiada dużą komorę spalania  w której  można spalać polana dłuższe niż 0,5 m.

 • Paliwo

  Suche drewno

 • Moce

  25 kW

  35 kW

  42 kW

  49 kW

  55 kW

Od 0 EUR bez DPH

Zgodnie z twoimi wymaganiami

Proszę dokonać co najmniej jednego wyboru